چگونه فناوری جدید می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند

تغییرات کوچک نتایج بزرگی را به همراه دارد – چگونه فناوری جدید می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند. صاحب کسب و کار یا رهبر بودن به این معنی است که شما دائماً در حال یادگیری هستید. تحقیق در مورد استراتژی‌های بازاریابی جدید، روندهای نوظهور در صنعت شما و محصولات جدید هیجان‌انگیز مطمئناً بخشی مستمر از فعالیت هفتگی شما خواهد بود. اما آیا شما نیز با تغییرات مشابه در فناوری همراه هستید؟ اگر نه، ممکن است ابزارهایی را که می‌توانند زندگی شما را آسان‌تر و کسب‌وکارتان را قوی‌تر کنند، از دست بدهید. در اینجا شش راه وجود دارد که فناوری جدید می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

دید خود را گسترش دهید و پایگاه مشتری خود را بسازید

تغییر فناوری‌ها به شما کمک می‌کند تا به مشتریان بالقوه بیشتری نسبت به قبل دست پیدا کنید، شبانه‌روز. پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی تلفن همراه، انواع مختلف بازاریابی محتوا، و موارد دیگر، دید کسب‌وکار شما را بسیار فراتر از جامعه محلی‌تان افزایش می‌دهند – اغلب با بودجه معقول. همچنین استفاده از انواع خدمات شبکه کامپیوتر به شما در اجرای بهتر راه های افزایش مشتری کمک بسیار زیادی می کند.

تعاملات خود را با مشتریان خود و درک آنها را بهبود بخشید

با توجه به Forrester’s Cliff Condon در سال 2016: CIOs و CMOs Must Rally to Lead to the Cliff Condusted Change Now، «عصر مشتری» اینجاست. مشتریان بیشتر از همیشه آگاه، باهوش، خواستار و قدرتمند هستند. کسب‌وکارها برای جلب نظر و حفظ مشتری «قدرت» جدید، باید یک مدل مشتری محور، حتی وسواس به مشتری اتخاذ کنند.

خوشبختانه، فناوری راه‌حل‌های فراوانی را برای قرار دادن مشتریان در مرکز هر کاری که انجام می‌دهید ارائه می‌کند. ابزارهای پیچیده مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به این معنی است که کسب و کار شما می تواند داده های مشتری را برای درک بهتر رفتارها و نیازهای آنها ردیابی کند. با استفاده از این دانش، می‌توانید ارتباطات خود را با رفتار خرید واقعی مشتری تطبیق دهید، یا تغییرات گسترده‌تری برای تطبیق الگوهای نوظهور در پایگاه مشتری خود ایجاد کنید. آگاه بودن و فعال بودن بیشتر در مورد خواسته های مشتریان، باعث رضایت بیشتر مشتریان می شود که به نوبه خود مساوی با افزایش فروش و وفاداری مشتری است.

رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که فوراً در کانال های به ظاهر بی پایان با مشتریان در ارتباط باشید. به همین ترتیب، با برنامه‌های وفاداری تلفن همراه و برنامه‌های مرتبط، می‌توانید توصیه‌ها و تخفیف‌های محصول شخصی‌سازی‌شده و انتخاب‌شده را ارائه دهید. سرویس‌های مبتنی بر مکان در این برنامه‌ها حتی به شما امکان می‌دهند درست زمانی که مشتری وارد فروشگاه شما می‌شود، کوپن مربوطه را ارسال کنید.

راه های جدیدی برای فروش ارائه دهید

مربوط به عصر مشتری، Accenture در سال 2015 “گزارش روندهای فناوری کسب و کار”، “اینترنت من” را به عنوان یک تغییر دهنده بازی برای مشاغل باهوش معرفی می کند. مشتریان امروزی بسیار به هم متصل هستند و انتظار دارند شرکت هایی که از آنها حمایت می کنند نیز با هم مرتبط باشند. بیشتر و بیشتر، مشتریان انتظار تجربه های بسیار شخصی سازی شده با کسب و کارها و برندها را دارند. همانطور که اشیاء روزمره آنلاین می شوند، تجربیات نیز به همین ترتیب هستند – ایجاد انبوهی از کانال های دیجیتالی که به اعماق هر جنبه ای از زندگی افراد می رسد. این گزارش توضیح می‌دهد که کسب‌وکارهای آینده‌نگر در حال تغییر روش‌های ساخت برنامه‌های کاربردی، محصولات و خدمات جدید هستند.

روش‌های جدید و شخصی‌تر برای دستیابی به مشتریان به نوبه خود راه‌های نوآورانه‌ای برای فروش به آنها ارائه می‌دهد. سفارش تلفن همراه، گزینه‌های پرداخت بدون تماس و برنامه‌های وفاداری، انواع اشیاء هوشمند، و فروش اجتماعی تنها تعدادی از جدیدترین ابزارهای ارتباط با مشتریان و فروش به آنها هستند. با استفاده از این ابزارها می توانید یک تجربه خرید همه کاناله برای مشتریان خود ایجاد کنید. بسیاری از این فناوری‌ها – مانند فروش اجتماعی و پرداخت بدون تماس – در حال حاضر برای مشاغل کوچک قابل دسترسی هستند.

آگاه تر و چابک تر باشید

برای اینکه بتوانید تصمیمات تجاری مهمی بگیرید، باید تمام نکات و نکات عملکرد شرکت خود را بدانید. حسابداری مبتنی بر فضای ابری مانند Xero، Freshbooks، یا QuickBooks Online به شما کمک می‌کند تا در لحظه و از هر کجا از امور مالی خود مطلع باشید.

سیستم های فروش یکپارچه مانند Shopify (یک رابط ترکیبی نقطه فروش، ابزار مدیریت موجودی، و پلت فرم تجارت الکترونیک) به طور مشابه مشاهده فروش را، چه در مکان آجر و ملات شما یا آنلاین، و ردیابی موجودی را آسان می کند.

افزایش بهره وری و همکاری

رایانش ابری ایجاد یا پشتیبان‌گیری از اسناد و سپس دسترسی و اشتراک‌گذاری آن‌ها از هر کجا را آسان می‌کند. تور کنستانتینوی کارآفرین در «4 راه‌حل فناوری که هر کسب‌وکار رو به رشدی باید در نظر بگیرد» توصیه می‌کند با استفاده از نرم‌افزار تلفن‌های نرم‌افزار مبتنی بر لپ‌تاپ یا برقراری تماس‌های رایگان با تلفن همراه خود، هزینه‌های تلفن را کاهش دهید. و با ویدئو کنفرانس (مانند Skype برای کسب و کار)، اسناد مشترک (مانند Google Drive)، محیط های اداری مجازی (مانند Sococo)، و ابزارهای مرتبط، می توانید با همکاران در سراسر جهان کار کنید.

این فناوری‌ها برقراری ارتباط با تیم توزیع‌شده، شرکای تجاری یا مشتریان شما را در هر کجا، با کمترین تداخل، خرابی و هزینه‌ها ساده می‌کنند.

ساده کردن و خودکار کردن وظایف روتین

صورتحساب، حقوق و دستمزد، حسابداری و موارد دیگر را می توان با استفاده از راه حل هایی مانند Xero، Freshbooks و QuickBooks Online (که در بالا ذکر شد) به طور قابل توجهی ساده یا حتی خودکار کرد. اتوماسیون هزینه‌ها و اشتباهات پرهزینه را کاهش می‌دهد و همچنین زمان بیشتری را برای صرف اجرای واقعی کسب‌وکارتان آزاد می‌کند.

منبع : pishgamrayaneh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =