نکاتی برای گرفتن شهروندی ترکیه که نمی دانستید

ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران و شرایط آزادتر و عدم تحریم ، همیشه گزینه مناسبی برای مهاجرت ایران بوده است. ایرانیان به این کشور می روند و سعی می کنند با استفاده از روشهای مختلف شهروندی را از ترکیه بگیرند و می توانند از مزایای آن استفاده کنند. ایرانیان تصمیم به تصمیم گیری در مورد گرفتن شهروندی از ترکیه یا عبور از آن را دشوار نمی کنند و می توانند با بررسی مزایا به راحتی گزینه اول را انتخاب کنند.

در سالهای اخیر ، برخی از گردشگران خارجی این کشور را برای دریافت شهروندی در ترکیه به دلیل وضعیت مطلوب اقتصادی انتخاب کرده اند و حتی برای دریافت و دریافت شهروندی در ترکیه و سرمایه گذاری در بخش های ساخت و ساز این کشور اقدام کرده اند.

روش های مختلفی برای به دست آوردن شهروندی ترکیه وجود دارد ، از جمله: خرید املاک و مستغلات ، به دست آوردن مجوز کار یا ماندن در ترکیه به مدت 5 سال متوالی و ازدواج با یک شهروند ترکیه.

برای اقامت و اقامت در ترکیه و اقامت در این کشور ، اولین و ساده ترین راه خرید یک ملک در ترکیه است. ملکی که در این کشور خریداری می کنید باید بیش از 250،000 دلار باشد.

راه دوم که می توانید برای شهروندی ترکیه درخواست کنید ، سرمایه گذاری در ترکیه است. با این روش ، شما باید بیش از 500000 دلار در بانک های ترکیه واریز کنید.

روش دیگر برای گرفتن شهروندی ترکیه ثبت نام یک شرکت در این کشور است. اگر شما علاقه مند به دریافت کمک از جوانان این کشور هستید که در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده اند و با کشورهای مشهور اروپایی در این تجارت تجربه دارید ، پیشنهاد می کنیم به این روش برای به دست آوردن اقامت ترکیه نگاه کنید.مراحل درخواست برای شهروندی و اخذ شهروندی در ترکیه برای افرادی که می خواهند بیش از 90 روز در هر زمان اقامت داشته باشند اعمال می شود. این شامل دانشجویان، کارمندان، خارجیانی است که با شهروندان ترکیه ازدواج کرده اند که هنوز تابعیت لازم را کسب نکرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =