دوره آموزش آیلتس

آزمون آیلتس (IELTS) که مخفف سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی است، آزمونی است از چهار مهارت اصلی زبان: خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن. این مهارت ها را به صورت سیستماتیک و کاملاً هدفمند طراحی و اندازه گیری می کند. گواهی آیلتس برای مهاجرت به اکثر کشورها، دانشگاه ها و شرکت های خارجی مورد نیاز است.

آزمون آیلتس با سؤالاتی در بخش شنیداری شروع می شود، سپس سؤالات خواندن و سپس سؤالات نوشتن. تاریخ و زمان دقیق بخش اسپیکینگ در روز آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. بخش صوتی آیلتس 30 دقیقه، بخش خواندن 60 دقیقه، بخش نوشتن 60 دقیقه و بخش صحبت کردن 11 تا 14 دقیقه طول می کشد.

این آزمون در حال حاضر یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان است. آیلتس در واقع یک آزمون انگلستان است و از این نظر با آزمون تافل آمریکا قابل مقایسه است. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج، انگلستان، شورای بریتانیا و مرکز آیلتس در استرالیا انجام می شود.

سازمان سنجش آموزش کشور تنها نهاد رسمی در ایران است که آزمون آیلتس را صادر می کند. آژانس هزینه شرکت در آیلتس را بر اساس نرخ دلار آمریکا تعیین شده توسط IDP استرالیا به ریال تبدیل می کند و با افزایش قیمت دلار آمریکا تا روز آزمون، هزینه را به عنوان هزینه حساب تعیین می کند. افزایش می یابد و داوطلبان باید مابه التفاوت را بپردازد. بخشی از هزینه به عنوان سود توسط سازمان پرداخت می شود که اکثریت آن به IDP استرالیا می رسد.آزمون آکادمیک آیلتس (IELTS) – برای کسانی که برای ورود به دوره عالی یا حرفه ای درخواست می دهند، و عمومی آیلتس (IELTS) برای مهاجران به استرالیا، کانادا و بریتانیا، یا کسانی که متقاضی تحصیلات متوسطه، برنامه های آموزشی و تجربه کاری هستند که دارای زبان انگلیسی هستند. محیط گفتاری . هر دو نوع آزمون آیلتس (IELTS) ارزیابی معتبر و دقیقی از چهار مهارت زبان شنیداری، خواندن و نوشتن ارائه می دهند.

یکی دیگر از تست های آیلتس، تست عمومی آیلتس است که اطلاعات داوطلبان را در یک محیط اجتماعی اندازه گیری می کند. آزمون عمومی آموزشی برای متقاضیانی مناسب است که قصد سفر به یک کشور انگلیسی زبان را برای تکمیل مشاغل کوتاه مدت یا به دست آوردن فرصت های شغلی یا مهاجرتی دارند.

آزمون IBTS Life Skills آیلتس برای داوطلبان هایی است که قصد مهاجرت و زندگی در انگلستان را دارند در حالی که به دنبال آزمونی بسیار ساده تر از آیلتس هستند. برخی از موضوعات رایج در مهارت های گفتاری مهارت های زندگی آیلتس عبارتند از علایق، آموزش، مسائل اجتماعی، اوقات فراغت، وسایل نقلیه و خانواده.

آزمون آیلتس (IELTS) با تمام متقاضیان با نهایت احترام و انصاف و عاری از هرگونه سوگیری فرهنگی رفتار می کند. این آزمون آیلتس (IELTS) از زبان انگلیسی استاندارد، از جمله آمریکای شمالی، انگلیسی، استرالیا و نیوزلند استفاده می کند.

با توجه به اعتبار آزمون آیلتس در سطح بین المللی، همانطور که قبلا ذکر شد، این آزمون یکی از موثرترین آزمون های امروزی در جهان است و هر سال بر تعداد شرکت کنندگان افزوده می شود؛ در حال حاضر بیش از 140 کشور در سراسر جهان در این آزمون شرکت می کنند. آزمون که مطابق با سایر نقاط جهان است باز هم 48 بار در سال یا 4 بار در ماه برگزار می شود.داوطلبان باید سیزده روز پس از شرکت در آزمون در مراکز مختلف منتظر نتایج خود باشند. در صورتی که شماره موبایل خود را در سایت مرکز وارد کرده باشید، نمرات شما از طریق پیامک برای شما ارسال می شود و برای دریافت گواهینامه اصلی آیلتس باید پس از 2 تا 3 روز به مرکز مراجعه کنید تا گواهینامه خود را تحویل بگیرید. البته ممکن است هنگام ثبت نام آدرس خود را ثبت کرده باشید که در این صورت مدارک شما از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

برای اکثر داوطلبان هایی که در آزمون آیلتس شرکت می کنند، زمان لازم برای یادگیری و اطمینان از نتایج مورد انتظار حیاتی است. متأسفانه بسیاری از این افراد سال هاست که انگلیسی را به طور موثر مطالعه نکرده و استفاده نمی کنند و ناگهان به دلایل مختلف مانند مهاجرت یا تحصیل در خارج از کشور نیاز به کسب نمرات بالایی در آزمون های استاندارد بین المللی مانند آیلتس دارند.

 

برای شرکت در این دوره از نبض زبان با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =