خرید ملک در ترکیه

ترکیه از همه لحاظ فرصت های بزرگی دارد. طبق آخرین آمار سالانه بیش از 40 میلیون گردشگر به ترکیه سفر می کنند و زمانی را در آنجا سپری می کنند. اگر با نمودار پیشرفت به آینده نگاه کنید، مطمئناً خرید خانه در ترکیه می تواند برای شما مفید باشد. سرمایه گذاری و خرید خانه می تواند زمینه ساز اخذ پاسپورت و اقامت در ترکیه باشد.
زندگی و کار در این کشور و مهاجرت به همراه خانواده در ترکیه نیاز به سرمایه گذاری هوشمندانه دارد، بنابراین باید به خوبی برای آن آماده باشید و قبل از تصمیم گیری از راهنمایی های یک مشاور حرفه ای آلپاین استفاده کنید. بهترین انتخاب. اگر قصد خرید ویلا در ترکیه را دارید، نمی توانید این لحظه طلایی را فراموش کنید و با دریافت مشاوره های لازم از شرکا، یکی از بهترین و بی نظیرترین خرید خانه را در این کشور تجربه کنید.
با خرید خانه و آپارتمان در ترکیه یک زندگی رویایی داشته باشید
بدون شک خرید خانه یا آپارتمان در ترکیه یکی از بهترین گزینه هاست. خرید خانه در ترکیه با حداقل قیمت 250000 دلار یا بیشتر ممکن است بهترین راه برای خرید خانه یا آپارتمان در ترکیه باشد. ترکیه با اقتصاد رو به رشد و موقعیت جغرافیایی منحصربه‌فرد خود، از نظر گردشگری و به‌عنوان شاهراهی که خاورمیانه و اروپا را به هم متصل می‌کند، از مزایای قابل توجهی برخوردار است. مزایای خرید یا اجاره خانه در ترکیه باعث شده تا ایرانیان امروز سهم قابل توجهی در بازار مسکن این شهر داشته باشند. در حین انجام این کار می توانید از تمام این مزایا بهره مند شوید.
برای خرید و فروش خانه در ترکیه با قیمت مناسب باید از مشاور مجرب و تکنسین های مجرب یک شرکت معتبر استفاده کنید. شایان ذکر است که شرکت هایی که خدمات حقوقی ارائه می دهند همیشه سابقه کار خوبی دارند.ناگفته نماند که به خرید خانه یا آپارتمان در ترکیه که در ترکیه به سند خانه معروف است تاپو می گویند.
اگر قصد خرید خانه در ترکیه را دارید، اگر می خواهید سند رسمی و قانونی مالکیت خانه یا آپارتمان داشته باشید، باید گواهی تاپو داشته باشید. این سند برای منطقه ای که ساختمان هنوز ساخته نشده آبی و برای منطقه ای که در آن ساخته شده است (ویلا، خانه یا مغازه) قرمز خواهد بود. اگر شما به عنوان یک شهروند خارجی تجربه خرید ملک در ترکیه را دارید می دانید که ثبت اسناد بین 1 تا 7 روز طول می کشد.
خرید اقساطی یا اجاره در ترکیه
ترکیه یکی از شگفت انگیزترین و زیباترین کشورهای جهان است و آب و هوای منحصر به فرد آن، آن را به یکی از بهترین کشورها برای گذراندن و تجربه در تعطیلات تبدیل کرده است. برای کسانی که نمی توانند هزینه ملک خود در ترکیه را همزمان پرداخت کنند، گزینه خرید خانه در ترکیه با اجاره یا اقساط بهترین پیشنهاد است.
با این سرویس بسیاری از مشتریان ما می توانند با کمترین هزینه خانه در ترکیه صاحب خانه شوند و با پرداخت خانه و تکمیل خانه در ترکیه ملک و زمین خواهند داشت. پولی که من می توانم به دست بیاورم. یکی از مهمترین تجربیاتی که ما هنگام خرید خانه در ترکیه داریم این است که بسیاری از مصرف کنندگان نگران هستند که کاهش قیمت ملک منجر به از دست دادن سهام، سرمایه یا از دست دادن ارزش شود. شما بسیار نگران هستید، قطعا می توانید بهترین سرمایه گذاری را در ترکیه انجام دهید.
به طور کلی خرید بخشی از خانه در ترکیه به شما این امکان را می دهد که خانه مورد نظر خود را حتی با یک سرمایه گذاری کوچک خریداری کنید. تیم مشاوره سرمایه گذاری Alp بر اساس تجربه مشتری دو خدمت ارائه می دهد.می توان آن را از یک شرکت املاک یا پیمانکار در ترکیه به عنوان اولین قدم برای خرید خانه یا آپارتمان در ترکیه تهیه کرد. یا در دومین اقدام برای خرید زمین یا خانه، از وام بانکی برای پرداخت اقساطی استفاده کنید. توجه داشته باشید که اگر شهر بزرگ و گرانی مانند استانبول دارید و قیمت ملک را ندارید، می توانید شهرهای کوچک اطراف را ببینید. اجناس مدرن و زیبا در شهرهای کوچک تولید و به فروش می رسد که با سرمایه اندک می توان آنها را خریداری کرد …

شهرهای مختلف ترکیه مسکن مناسبی برای خریداران خانه دارند. او همچنین حق شهروندی برای خرید خانه با حداقل 250000 دلار را دارد. همه اینها می تواند دلیلی برای هجوم سرمایه گذاران ایرانی به ساختمان باشد. قیمت خرید خانه و ویلا در ترکیه یکی از اساسی ترین سوالات در این زمینه است که می توان گفت قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها قیمت خرید ملک در ترکیه است. . ترک ها می توانند موارد زیر را بیان کنند:
1. منطقه ای که قصد خرید ویلا یا ملک را دارید.
2. اندازه خانه یا ملکی که می خواهید بخرید.
3. اکنون زمان خرید خانه یا زمین در ترکیه است
4. موقعیت و خدمات ارائه شده توسط خانه یا ویلا
5. اطراف خانه یا ملک

طبق قانون جدید حمایت از لیر ترکیه، اتباع خارجی باید برای خرید خانه در ترکیه مبادله کنند. طبق مقررات، اتباع خارجی برای خرید خانه یا زمین باید گواهی خرید ارز دریافت کنند.
طبق دستورالعمل بانک مرکزی در مورد انتقال سرمایه و مقررات جدید قانون شهروندی ترکیه 2022، اتباع خارجی باید برای خرید خانه مبادله کنند. به دستور اداره مرکزی کار و املاک (دفتر تاپو)، فرد خارجی پول خود را از طریق بانک به بانک مرکزی می فروشد و سپس خرید نامه صادر شده بانک را در دفترخانه تحویل می دهد.دفتر املاک. آنها آماده میشوند.
طبق قانون جدید، اتباع خارجی که در ترکیه ملک یا زمین می خرند باید گواهی خرید ارز دریافت کنند. گواهی خرید ارز شامل نام، نام مستعار، شماره پاسپورت یا شناسنامه فرد خارجی و ارز شخصی که قصد خرید ملک را دارد می باشد.
در محدوده قوانین، برای انعقاد قرارداد خرید ملک در ترکیه، اگر فروشنده خارجی و خریدار شهروند ترکیه باشد، قیمت ملک باید به لیر باشد.
اگر قبلاً خانه ای در ترکیه خریده باشید تا در ترکیه خانه بخرید و به حساب خریدار واریز کنید، این قانون از شما محافظت نمی کند.

باید بدانید که ایرانی ها می توانند در ترکیه خانه بخرند و اجاره کنند پس در ابتدا مراحل پایانی خرید ملک در ترکیه را توضیح می دهیم. وقتی ملک مناسب را پیدا کردید، باید با صاحبخانه در مورد مسائلی مانند نحوه پرداخت هزینه خانه و زمان بستن قرارداد به توافق برسید. با این کار می توانید گروه مورد نظر خود را رزرو کنید و متخصص می تواند یک جدول پرداخت با خریداران و فروشندگان برای انتقال نهایی اسناد تنظیم کند.
همچنین مشاوران املاک در ترکیه این امکان را دارند که با افتتاح حساب از طرف مشتری و اخذ شماره مالیاتی در پرداخت هایی مانند آب، برق و … تسریع و تسهیل کنند.
خوشبختانه بر اساس قانون جدید املاک ترکیه، نیازی به استعلام از ارتش ترکیه در مورد موقعیت یا عدم وجود ملک یا زمین مورد نظر ارتش قبل از تحویل نهایی مدارک نیست. نامه منجر به انتقال. اسناد ظرف 7 روز پردازش می شوند. در مورد انتقال وضعیت و عنوان باید توجه داشت که طرفین باید در دفتر املاک تعیین شده حضور داشته باشند اما مشاور املاک ممکن است دارای اختیارات قانونی مشترک به وکیل رسمی و انتقال اسناد از خریدار باشد. .وکالت نامه
فراموش نکنید که عنوان در ترکیه Tapu Tapu نام دارد و مورد نیاز خریدار است، خواندن تمام قطعات توسط خریدار توصیه می شود و نامه همان نامه انتقال در ایران است که اطلاعاتی مانند تاریخ دارد. انتقال، نام و مشخصات مالک این ملکی است که نباید اشتباه شود.
تفاوت اجاره و خرید خانه در ترکیه برای مهاجران
قانون جدید ترکیه و مهاجرت می گوید که اجاره خانه در ترکیه به شما اجازه اقامت نمی دهد و افرادی که از طریق مهاجرت اقدام می کنند ویزای خود را تمدید نمی کنند و باید راه های دیگری برای تمدید اقامت خود بیابند.
خوب است بدانید که در صورت خرید خانه در ترکیه، خریدار ابتدا اقامت 2 ساله دریافت می کند، سپس اقامت به مدت 3 سال تمدید می شود، پس از 5 سال اجازه درخواست اقامت در ترکیه را خواهد داشت. . دفتر مهاجرت، و اگر آن ساختمان طولانی مدت دوام بیاورد، باید منتظر بمانیم.
به یاد داشته باشید که خرید خانه به این معنا نیست که شما مقیم ترکیه هستید و تنها با خرید خانه در این کشور شهروند ترکیه نمی شوید. البته به جز یک مورد، هنگام خرید خانه در آلانیا، به خانواده های مهاجر (فقط همسر و فرزندان موقت) یک سال تمدید موقت داده می شود.
خرید خانه در ترکیه با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت
با توجه به شرایط خوب ترکیه، اقامت ایرانیان در ترکیه بسیار راحت است.
ترکیه به دلیل زیرساخت های سرمایه گذاری مناسب و تمامی منابع لازم و حمایت های دولتی از سرمایه گذاران، شرایط خوبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند.
1. خرید خانه بیش از 250000 دلار برای گرفتن خانه:
با این نوع خرید خانه در عرض سه ماه پاسپورت 100% ترکیه را دریافت خواهید کرد.2. برای به دست آوردن خانه با خرید خانه به قیمت کمتر از 250000 دلار:
با این نوع خرید ملک 100% اقامت توریستی یک یا دو ساله با امکان تمدید و پس از 4 سال اقامت دائم و سپس پاسپورت خود را دریافت خواهید کرد.
مزایای اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه:
همسران و فرزندان زیر 18 سال می توانند برای تابعیت ترکیه و پاسپورت با متقاضی اصلی اقدام کنند.
پاسپورت ترکیه دسترسی رایگان به بسیاری از کشورها را فراهم می کند.
تصمیم جدید دولت ترکیه برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی:
یکی از مشکلات احتمالی سرمایه‌گذاران خارجی در مسکن ترکیه در سال‌های اخیر، از دست دادن خرید خانه با قیمتی بالاتر از قیمت واقعی به دلیل نبود اطلاعات دقیق در مورد قیمت بسیار گران است.
برای حمایت از حقوق سرمایه گذاران خارجی، دولت ترکیه اخیرا قانون جدیدی را صادر کرده است که به سرمایه گذاران خارجی اعتماد بیشتری در بخش املاک و مستغلات می دهد.
بر اساس دستورالعمل جدید صادر شده توسط وزارت شهرسازی ترکیه، ثبت رسمی و ارزیابی خرید و فروش مسکن با مشارکت خارجی ها در ترکیه بدون گزارش، کارشناسی یا ارزش ملک انجام نخواهد شد.
با اجرای این قانون، خارجی ها می توانند با اطمینان بیشتر از سلامت معاملات مورد نظر خود، در خانه های ترکیه سرمایه گذاری کنند.

نرخ مالیات نقل و انتقال در ترکیه 4 درصد ارزش ملک است. قوانین شفاف ترکیه در مورد انتقال اسناد باید مالیات را به طور مساوی بین هر دو طرف (خریدار و فروشنده) تقسیم کند. روش های پرداخت توافقی نیز وجود دارد.
در صورت عدم حضور خریدار، کارمزد معامله 150 یورو می باشد.
مسکن یا خانه تمام شده قیمت خانه نوساز است که بسته به ارزش و متراژ خانه از 400 یورو شروع می شود.
قرارداد خرید چراغ برای تجهیزات جدید حدود 100 یورو و برای تجهیزات قدیمی 30 یورو است.قرارداد آب برای گروه جدید حدود 60 یورو و برای گروه قدیمی 30 یورو است. این حدود 0.1٪ از مقدار واقعی TAPU است.
هزینه نگهداری خانه را می توان به صورت سالیانه یا ماهانه پرداخت کرد که برای یک خانه نوساز بین 40 تا 70 یورو در ماه است.
خوب است به یاد داشته باشید که این قیمت ها فقط برای مرجع شما هستند و می توانید هنگام خرید خانه، برچسب قیمت را کاهش یا افزایش دهید.

اقامت در ترکیه برای خرید خانه
ایرانیانی که در حال حاضر با پاسپورت ایرانی به ترکیه سفر می کنند نه تنها می توانند 90 روز در ترکیه اقامت داشته باشند که معمولاً برای سفرهای گردشگری و کاری کافی است، بلکه افرادی که به هر دلیلی قصد اقامت بیش از 90 روز در این کشور را دارند باید دارای کارت باشند. . دريافت كردن. به نام کارت اقامت ترکیه از دفتر مهاجرت که یکی از شرایط اخذ اقامت ترکیه می باشد. این یکی از رایج ترین شرایط سفر به ترکیه است.
علاوه بر این اقدام، دولت ترکیه در سال 2013 تصمیم گرفت برای کسانی که خانه را خریداری می کنند اجازه اقامت یک ساله صادر کند تا سایر کشورها را به سرمایه گذاری در این کشور تشویق کند. البته این مدت در سال 2017 به دو سال بعد افزایش یافت و اکنون افرادی که اقدام به خرید خانه در ترکیه می کنند می توانند اقامت موقت خود را برای مدت کوتاهی و سالانه تمدید کنند.

چگونه با وام بانکی در شهرهای مختلف ترکیه خانه بخریم؟

ابتدا به عنوان متقاضی وام مسکن باید درخواست خود را به بانک مربوطه ارسال کنید. پس از بررسی درخواست و تایید اسناد ملک، بانک مربوطه با شما قرارداد امضا می کند و در نهایت بدهی را به فروشنده پرداخت می کند. متاسفانه بانک های ترکیه به ایرانی ها یا افرادی که پاسپورت ما دارند وام نمی دهند.توجه داشته باشید که برخی از بانک های این کشور برای ایرانیان حساب باز می کنند اما وام نمی دهند و خدمات محدودی به ایرانیان ارائه می دهند. برای خرید خانه با وام بانکی در ترکیه به خصوص استانبول باید در این کشور کار پیدا کنید. بهترین و رایج ترین راه برای یافتن کار در استانبول ثبت شرکت و ارائه صورت مالی در بانک است. اگر کار می کنید می توانید از وام هم بهره مند شوید. البته راه های دیگری نیز برای خرید خانه بدون وام بانکی در ترکیه وجود دارد که یکی از آنها خرید خانه در حال ساخت است; در این صورت باید 20 تا 30 درصد قیمت خانه در حال ساخت را بپردازید. و مابقی هزینه ها طبق برنامه زمانبندی توافق شده به صورت اقساطی پرداخت می شود. مزیت این روش این است که مانند وام بانکی نیازی به پرداخت سود ندارید. راه دیگر خرید خانه در شهرهای مختلف ترکیه، خرید با پروژه آماده ارسال است. هزینه این پروژه ها برای حداقل یک سال و حداقل پنج سال پرداخت می شود و پس از آن سند مسکن نوشته می شود. از طرف مشتری توجه به این نکته ضروری است که وام بانکی برای خرید مسکن تا 75 درصد ارزش ملک متقاضی را با مدت بازپرداخت تا 10 سال پرداخت می کند.
.
خرید خانه در استانبول
اگر قصد خرید خانه در کشور زیبای ترکیه را دارید خوب است بدانید که گران ترین و معروف ترین شهر ترکیه استانبول است و سال ها به دلیل ارتفاع یکی از گران ترین شهرهای دنیا بود. ارتفاع این شهر در فهرست ۹۴ شهر برتر جهان قرار دارد و در رتبه ۳۹ قرار دارد.
خرید ملک و به خصوص خانه در شهرهای مختلف ترکیه زمان مناسبی برای سرمایه گذاری است زیرا اکثر املاک این کشور دارای زیرساخت های خوبی مانند استخر، سونا، سالن بدنسازی، رستوران و کافی شاپ، سالن زیبایی و امنیت و یک سالن آماده هستند. -سالن ساخته شده .هیچ مشکل قانونی برای ساخت خانه وجود ندارد. یعنی اکثر این املاک مشکلی ندارند اما ممکن است برخی از آنها مشکل داشته باشند. یکی از دلایل خوبی که استانبول مکان خوبی برای سرمایه گذاری در خرید خانه است این است که تورم پایین، قابل پیش بینی و تقریبا ثابت است. بنابراین اگر به دنبال سرمایه گذاری در استانبول هستید، خرید خانه گزینه خوبی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید ملک در ترکیه کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =