بهترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری در املاک

یکی از محبوب ترین کشورها در روزها ترکیه است. ترکیه همیشه برای بسیاری از سرمایه گذاران با شرایط ژئوپلیتیکی خوب کشور بسیار مهمی است. این ویژگی بسیار متمایز برای سرمایه گذاران خارجی و نخبگان داخلی بسیار مهم است و البته یک مرکز بسیار مناسب.
قانون سرمایه گذاری ترکیه از استانداردهای ساده و بین المللی تشکیل شده است. اصلاحات اخیر باعث بهبود محیط سرمایه گذاری ترکیه و سرمایه گذاری در کشور شده است.

اخیراً شرایط و قوانین برای به دست آوردن تابعیت ترکیه تغییر کرده است. مطابق با قوانین قبلی ، پس از اجرای حداقل سرمایه گذاری در ترکیه ، این مبلغ به 250-500 هزار دلار کاهش یافته است. واد

ترکیه رشد قابل توجهی آپارتمان ها در بازار املاک و مستغلات ، به ویژه در سال 2021 را مشاهده کرده است و تقاضای آپارتمان ها در آپارتمان های افغانستان را تقاضا کرده است. با توجه به کاهش نرخ سود کل ترکیه ، تقاضای بازار داخلی به صدر ماههای آخر سال 2021 کاهش یافته است.

یکی از سرمایه گذاری ها برای به دست آوردن محل اقامت ترکیه ، اقامت املاک است. مدت میان مدت منجر به خارجی هایی شد که املاک را برای اقامت املاک خریداری کرده اند ، معمولاً به مدت یک سال تمدید می شوند. کودکان برای این محل اقامت و کودکان زیر 18 سال حق دارند. اقامت املاک مانند اقامتگاه گردشگری است ، اما به روزرسانی آن آسان است.

در ترکیه ، قیمت ملک برای زندگی بسیار مهم است زیرا به این ترتیب می توانید حداقل بودجه مورد نیاز برای مهاجرت را تعیین کنید.حداقل قیمت برای خرید ملک در ترکیه در شهرهای مختلف این کشور بسیار متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هر متر مربع خانه در استانبول گاهی 2 برابر کمتر از حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه در شهرهای دیگر است.
اما به طور کلی می توان گفت ترفند های خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه در شهر های استانبول، ازمیر، آنکارا و آنتالیا بهترین شهرهای ترکیه برای حداقل خرید ملک مسکونی در ترکیه هستند. در این بین استانبول به دلیل مرکز اقتصادی ترکیه گزینه بسیار بهتری است.

کیفیت انتخاب ملک به شما این امکان را می دهد که بیشتر از آنچه انتظار دارید به دست آورید. بر اساس تجربیاتی که در این زمینه انباشته ایم، نرخ رشد قیمت در مدت زمان کوتاهی حدود 30 درصد قیمت ملک بوده است. و بدون شک به هوش سرمایه گذار و انتخاب موفق سرمایه گذار مربوط می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =