ارز دیجیتال لونا

Terra Digital ارز دارای یک توکن حکومتی به نام LUNA و یک استیبل کوین کوین به نام UST است این پلتفرم با ایجاد یک پروتکل دو توکن ساختار جالبی در حوزه دفاعی ایجاد کرده است. ارز Terra کاربردهای متعددی دارد. استیبل غیرمتمرکز کوین شما می تواند برای تثبیت قیمت شما گسترش یا محدود شود. Terra از نظر ساختاری نسبت به پول فیات برتری دارد. از آنجا که غیرمتمرکز است، نیازی به نظارت ندارد و خطر اشتباه را از بین می برد و تضمین می کند که رشد اقتصادی به طور عادلانه از طریق مکانیسم اجماع دموکراتیک توزیع می شود.

توسعه لونا Digital ارز در ژانویه 2018 توسط یک شرکت کره ای بلاک چین به نام Terraform Labs آغاز شد و شبکه اصلی آن به طور رسمی در آوریل 2019 راه اندازی شد. ارز Digital Terra نیز در سال 2018 توسط دو نفر به نام های Daniel Shin و Do Kwon راه اندازی شد. این دو، پروتکل Terra را راهی سریع برای پذیرش فناوری بلاک چین و رمزگذاری ارز با تمرکز بر ثبات قیمت و سهولت استفاده می‌دانستند.

لونا، به اختصار LUNC، یک ارز یا دارایی دیجیتال است، با ارز 387.08 میلیون دلار، رتبه 216 و 0.03٪ از کل بازار را به خود اختصاص داده است. کاربران با عضویت، ارز لونا را در اختیار ماینرهای بلاک چین Terra قرار می دهند و در ازای کارمزد تراکنش، کمیسیون دریافت می کنند. با افزایش استفاده از Terra، لونا ارز نیز افزایش می یابد.

بلاک چین Terra علاوه بر پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، از فناوری CosmWasm نیز استفاده می کند.این بلاک چین به دلیل میزبانی Terra LUNA و TerraUSD (UST) ارز به یک پلتفرم جذاب برای توسعه اپلیکیشن های مبتنی بر بلاک چین تبدیل شده است. پروتکل Terra یک راه حل پرداخت جامع ایجاد کرده است که ابزارهای آسان برای استفاده آن به مشاغل اجازه می دهد تا مستقیماً از فناوری بلاک چین استفاده کنند، پرداخت های انجام شده تحت پروتکل را بپذیرند و همچنین فرآیند پرداخت را خودکار کنند. علاوه بر این، سیستم Terra dual ارز نیز فرصت‌های آربیتراژ خوبی را فراهم می‌کند و این در رشد شبکه Terra و Terra دیجیتال ارز، لونا موثر بوده است.

متعلق به. با توسعه رفتار خود، دارندگان لونا پاداش های بیشتری دریافت می کنند که لونا ارز آنها را افزایش می دهد. این پروتکل دارای سابقه توسعه چندین پروژه رمزگذاری موفق ارز از جمله پروتکل Mirror و Protocol Anchor است. . موفقیت این دو پروژه تاثیر بسزایی در تسریع در پذیرش ارز لونا داشته است.

دیجیتال ارز لونا و UST بخشی از ساختار توکن دوگانه پروتکل Terra هستند. در این اکوسیستم، برای ساختن UST باید لونا را بسوزانید و برای بازخرید و بازسازی LUNA باید UST را بسوزانید.

UST یک پایدار کوین است که بر حسب دلار آمریکا تعیین می شود. این بدان معناست که یک UST در واقع باید ارز حدود 1 دلار داشته باشد. بسیار خوب! اینجاست که لونا نقش حیاتی ایفا می کند. اساساً، UST از یک الگوریتم منحصر به فرد کوین به جای تکیه بر ذخیره دارایی هایی مانند دلار آمریکا یا طلا برای حفظ پیوند خود استفاده می کند.

هدف این پروژه ارتقای مشاغل برای پذیرش فناوری های غیرمتمرکز با ساده سازی و خودکارسازی پرداخت های رمزگذاری شده ارز است.پروژه شما از یک مدل توکن دوگانه استفاده می کند که به عملکرد این پروژه کمک می کند.

ترا یک میلیارد توکن دارد. اگر مقدار عرضه از این عدد بیشتر شود، توکن ها را می سوزاند تا زمانی که به سطح عرضه موجودی بازگردد. توکن‌های جدید LUNA در صورت نیاز با الگوریتم پروتکل ضرب می‌شوند تا قیمت Terra کوین ثابت بماند. LUNA ابتدا برای خرید در صرافی های بزرگ مانند Binance و Huobi در دسترس قرار گرفت. این فروش برای راه اندازی اولیه ارز لونا در آگوست 2018 با جذب 32 میلیون دلار نهایی شد.

 

اگر به دنیای ارزهای دیجیتال مانند ارز دیجیتال لونا علاقه مند هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ارز سیتی مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =