ارز دیجیتال بیبی دوج

بیبی دوج کوین دیجیتال ارز با نماد BABYDOGE، یک رمز ارز دیجیتال جدید ایجاد شده توسط جامعه آنلاین محبوب Dodge کوین ارز. بیبی دوج کوین به عنوان یکی از داغ‌ترین میم‌های کوین‌ در بازار دیجیتال ارز در سال‌های اخیر شناخته می‌شود. قیمت یک بچه سگ بسیار متفاوت است. توکن پایین ارز بیبی دوج کوین باعث شده است که برخی بدون توجه به عدد ارز روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند.
Baby Dodge یک توکن در شبکه هوشمند چینی بایننس است که ساختار ضد تورم خاصی دارد. از طرفی این ارز دیجیتال دارای برنامه های توزیع متنوعی است که سعی در حمایت از محیط زیست و البته سگ های ولگرد دارد.

این ارزB دیجیتال با هدف تمرکززدایی وارد بازار دیجیتال ارز شده است و شعار آن این است که می خواهد با تراکنش های سریع خود بر پدر خود تأثیر بگذارد.

لازم به ذکر است که میم های کوین در بازار دیجیتال ارز به عنوان شوخی ایجاد می شوند و در دنیای واقعی استفاده نمی شوند.

اگرچه اطلاعات دقیقی در مورد تیم توسعه بیبی دوج در WhitePaper و وب سایت بیبی دوج وجود ندارد، اما موسس این ارزB دیجیتال در جامعه فروشگاه آنلاین به عنوان حامی محیط زیست و حیوانات خانگی ما شناخته می شود.

جای تعجب نیست که تبلیغات زیادی در مورد Baby Dogecoin وجود دارد زیرا در 1 ژوئن 2021 راه اندازی شد و تنها دو هفته بعد افزایش قیمت 1000٪ را تجربه کرد و در هفته سوم ارز به 200 میلیون دلار رسید. با مشاهده افزایش سریع قیمت ها، مشخص است که خریداران به Baby Dogecoin علاقه مند هستند.Baby Dodge از پلتفرم Yield Farming پیروی می کند که طرحی هرمی دارد. عملکرد این کد ارز به این صورت است که هر بار که کاربر با استفاده از بیبی دوج معامله می کند، 10 درصد از هزینه تراکنش از آن کسر شده و بین سایر سرمایه گذاران تخصیص می یابد. این تقسیم بندی به این صورت است که هر چه سرمایه گذار بیشتر باشد، سهام بیشتری به دست می آورد. در نتیجه سرمایه گذاران به سرمایه اضافه می شوند و افرادی که در انتهای هرم هستند سکه های بیشتری کسب می کنند.

بیبی دوج کوین از ابتدا این فرصت را داشت که توسط قدرتمندترین شخص در دنیای رمزنگاری، ایلانا ماسکا، پشتیبانی شود.
به طور کلی دلایل اصلی توسعه و افزایش این محبوبیت به شرح زیر است:

ایلان ماسک از بیبی دوج کوین حمایت می کند
سوزاندن بحث برانگیز توکن های بیبی دوج کوین
بحث های داغ در توییتر بر روی بیبی دوج کوین متمرکز شد
راه اندازی پل دهلیز ارز بیبی دوج کوین
شایعاتی مبنی بر عرضه بیبی دوج کوین در بورس بایننس

قیمت بیبی دوج در زمان نگارش مقاله 0.000000001 دلار و حجم معاملات روزانه 6.6 میلیون دلار است. این توکن در کد موقعیت بازار 2578 ارز قرار دارد. اطلاعات دقیقی از بازار ارز برای این توکن وجود ندارد، اما طبق خود پروژه، بازار ارز 99.5 میلیون دلار است.

از آنجایی که توکن بیبی دوج در زنجیره هوشمند Binance راه اندازی شده است، برای شروع باید یک حساب Binance باز کنید. توجه داشته باشید که Baby Doge در هیچ یک از صرافی های متمرکز لیست نشده است، می توانید آن را از طریق صرافی غیر متمرکز پنکیک خریداری کنید.

ما نمی توانیم پیش بینی قطعی برای قیمت بیبی دوج داشته باشیم.این تا حدودی به دلیل غیرقابل پیش‌بینی بودن پروژه‌های میم کوین است، اما همچنین به دلیل فقدان پایه اساسی برای تجزیه و تحلیل است. بیبی دوج تا حد زیادی بر اساس احساسات رشد خواهد کرد، که تفسیر آن بسیار دشوارتر از بقیه بازار است.
 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ارز بیبی دوج به سایت ارز سیتی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =